Sekretariat

Agnieszka Ogrodzka
tel.: 48 61 867 76 48
tel.: 48 61 867 89 64


fax: 48 61 863 81 60


sekretariat@ekoserwis.poznan.pl

Dyrektor operacyjny

Bartosz Ogrodzki
mobile: 785 993 995


b.ogrodzki@polaquagroup.com

Dyrektor handlowy

Bartosz Wilmański 
mobile: 722 013 311

bartek@ekoserwis.poznan.pl

Dobór i wycena technologii

Joanna Urbanowicz
mobile: 726 556 006

joanna@ekoserwis.poznan.pl

Sławomir Wiechecz
mobile: 726 445 443

slawek@ekoserwis.poznan.pl

Przedstawiciel handlowy

Tomasz Janik
Region: Polska Południowa
mobile: 665 913 912


t.janik@polaquagroup.com

Przedstawiciel handlowy

Daniel Marczak
Region: Polska Północna
mobile: 796 127 766


d.marczak@polaquagroup.com

Dział marketingu

Kamil Głogowski

marketing@polaquagroup.com

Serwis i części zamienne


serwis@ekoserwis.poznan.pl

Formularz kontaktowy
EKO - SERWIS POLSKA
ul. Okrężna 14 Wysogotowo
62-081 Przeźmierowo



© Copyright Marketing EKO-SERWIS POLSKA. All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.