Sekretariat

Agnieszka Ogrodzka
tel.: 48 61 867 76 48


fax: 48 61 863 81 60


sekretariat@ekoserwis.poznan.pl

Serwis i częśći zamienne

Magdalena Włodarczak
mobile: 697 010 416

serwis@ekoserwis.poznan.pl



Dyrektor handlowy

Bartosz Wilmański 
mobile: 722 013 311

bartek@ekoserwis.poznan.pl

Dobór i wycena technologii

Sławomir Wiechecz
mobile: 726 445 443

slawek@ekoserwis.poznan.pl

Przedstawiciel handlowy

Tomasz Janik
Region: Polska Południowa
mobile: 665 913 912


t.janik@polaquagroup.com

Przedstawiciel handlowy

Maciej Bednarski
Region: Polska Północna
mobile: 607 862 227


m.bednarski@polaquagroup.com

Dział marketingu

Kamil Głogowski

marketing@polaquagroup.com

Dyrektor Operacyjny

Bartosz Ogrodzki

b.ogrodzki@polaquagroup.com



Formularz kontaktowy
EKO - SERWIS POLSKA
ul. Sycowska 45
60-003 Poznań



© Copyright Marketing EKO-SERWIS POLSKA. All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.